Naše služby

Krásné a upravené ruce

Krásné a upravené ruce jsou vizitkou každého z nás, všech žen i mužů.

Suchá manikúra

Během této procedury Vám nejprve odstraníme starý lak a upravíme všechny nehty do stejné délky. Poté se odstraní kůžička přístrojem nebo pomocí změkčujícího přípravku, který se nechá působit zhruba 2-3 minuty. Poté se upraví okolí nehtů a kutikula pomerančovým dřívkem. Následně se leštícím pilníkem odstraní podélné rýhování a povrch nehtů se vyleští. Dle přání lze nalakovat nehty laky od značek CND nebo provést P-shine. Na závěr jsou ruce ošetřeny výživným vitamínovým přípravkem. 

CND-Shellac/ Gel-lak Booster color

Unikátní patentovaná UV3 technologie s odolností gelu!!!  Neodlupuje se, extrémní barevná stálost, vydrží 14 i více dní! Jedná se o zapečený gellak v UV lampě.

P-Shine

Japonská péče je vhodná pro většinu nehtových skupin – roztřepené, lámavé i nerostoucí nehty. Kůra podporuje prokrvení a zdravý růst nehtů. Hlavními složkami P-Shine je včelí pyl a křemičitá hlinka. Na nehtu se vytvoří ochranná vrstva, která nehet vyživuje. Rozdíl je viditelný ihned po první aplikaci, nehet získá velmi vysoký lesk. P-Shine není vhodný pro velmi oslabené nehty, pro nemocné nehty (plísně atd.), ihned po odstranění modeláže nehtů.
manikura

Mám zájem o tuto službu

Objednávka služby

    Máme otevřeno

    Otevírací doba

    PO / ČT - 8:00 - 18:00

    ÚT / ST / PÁ - 8:00 - 16:30

    VÍKEND - ZAVŘENO